Prywatny Żłobek Uśmiech Malucha

dzieci w żłobkuTroskliwa opieka i zdrowie to podstawy, które mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka w pierwszych latach jego życia. W Żłobku Uśmiech Malucha stawiamy na pełne zaspokojenie wszystkich potrzeb naszych podopiecznych, począwszy od tych związanych z regularnym żywieniem i poczuciem bezpieczeństwa, do takich jak chęć poznawania świata, samodzielność i kontakt z naturą. Doświadczeni pedagodzy z uwagą wspierają najmłodszych podczas codziennych aktywności. Nie narzucając własnej woli dbają o bezpieczeństwo, asystują w drodze do samodzielności, wspierają w twórczych działaniach i dążeniach. Dzieci mają niezłomną potrzebę poznawania świata na własną rękę, czego my – dorośli, nie powinniśmy im utrudniać.

W naszym Żłobku promujemy zdrowy tryb życia, organizując wolny czas naszych podopiecznych w taki sposób, aby prawidłowe nawyki zdrowotne i aktywność ruchowa stały się nieodłącznym elementem każdego dnia. Traktujemy kwestię żywienia najmłodszych jako jeden z głównych filarów zdrowia i prawidłowego rozwoju. Oferujemy zbilansowane posiłki opracowane przez doświadczonego dietetyka, szerząc świadomość zdrowego odżywiania wśród dzieci już od najmłodszych lat. Nie zaniedbujemy również aspektów aktywności fizycznej maluszków, zarówno tej związanej z zabawami w bezpiecznej przestrzeni sali zajęciowej, jak i tych mających miejsce na świeżym powietrzu. Szereg zajęć artystycznych, ruchowych i językowych w odpowiednio przystosowanych do pomieszczeniach pozwoli najmłodszym na aktywny rozwój i stopniową naukę samodzielności.