Dzieci w zamku z klocków

Drodzy Rodzice

Trwa nabór dzieci na rok oświatowy 2020/2021 (tj. od 01.09.2020 do 31.08.2021) - miejsca ograniczone.

Rekrutacja w dniach od 01.04.2020 r. - 30.04.2020 r.

Rekrutacją objęte są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Roczniki 2017, 2016, 2015, 2014

W celu zapisania dziecka do Pomarańczowego Przedszkola zapraszamy do sekretariatu na terenie przedszkola, przesłania karty zapisu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 53 53 030 53

Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest :

1. złożenie w odpowiednim terminie karty zgłoszenia dziecka. Pobierz kartę i prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. zawarcie umowy dotyczącej świadczenia usług edukacyjnych
    ( wymagane posiadanie dowodów osobistych rodziców/opiekunów i numerów PESEL dziecka i rodziców)
  3. wpłata wpisowego

Preferujemy kontakty adaptacyjne w czasie rekrutacji - wizyta rodziców i dziecka w naszej placówce ułatwi mu przedszkolny start.

Organizujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych po zakończonym naborze na każdy rok szkolny.

Zapraszamy!